Bayilik

BAYILIK

markahot.com güçlü sağlam alt yapısı ile çalışan ürün tedariğini sağlayan bir firmadır.


Eğer sizlerde internetten ürünlere dokunmadan, kargo aşamaları ile uğraşmadan, size gelen siparişi tedarikçiye sipariş bile geçmeden tam bir otomasyon sistemi içerisinde satış yapmak istiyorsanız markahot.com ile iletişime geçebilirsiniz.

bayilik alma terimi yıllardır var ancak malesef sistem doğru işlemiyor bayilikaldığınız yer kargoları hızlı yapamıyor ürün stokları otomatik düşmediği için tedariği sağlayamıyor.

Bunun yerine Türkiye de yeni yatırım yapmış ve büyük bir ivlenme yakalamış bizimde sistemini kullandığımız firmayı tercih edebilirsiniz.Bayilik veren firmalar arasında markahot.com diğerlerinden ayıran özellikler:

1- Bayilik veren firmalar üreticinin gönderdikleri bir adet kötü resim ile yetinerek bayilerine bu resimleri iletmekte ve onlardan bu şekilde satış beklemektedir.
markahot.com da ise tüm ürün resimleri 3 adet değişik açıklardan ve kendi stüdyosunda kendi mankenleri ile çekilmektedir.

2-
markahot.com da üreticilerin stoklarını sisteme asla girmez kendi deposundaki ürün adedini bayilerine yansıtır.Böylece bayilerimiz kendinden emin satışını yapar ve müşterilerine hiç bir zaman mahçup olmazlar.


3-markahot.com% 60 oranında kendi ürettirir bu nedenle dms da olan çoğu ürünlere internette rastlayamazsınız.Müşterileriniz ürünleri başka siteler ile kıyaslayamazlar beğendilerse alırlar çünkü o ürün sadece sizde satılmaktadır.Bir de bunun üstüne en uygun fiyatı markahot.com ürünleri ile siz sunuyor olursunuz.

4-
markahot.com sisteminde günlerce kargo hazırlama gibi bir konu olamaz tüm siparişler aynı gün depomuzda bulunan sadece bize hizmet veren ARAS KARGO şubesine teslim edilir.


5-markahot.com En Az % 60 kar marjı ile çalışmaktadırlar.


6-Şirket prosedürü gereği HER GÜN mevcut ürünlerin devamının stokları depoya girerken HER GÜN yeni ürünler eklenmesi zorunludur.Dolayısıyla bir çok yerden bayilik almak yerine markahot.com bayiliği almak yeterlidir.Müşterileriniz sitenize her girdiğinde yeni ürünler ile karşılaşırlar.

7-Bayilik sistemimizde size gelen siparişi tekrar tek tek tedarikçiye geçmek zorunda kalmazsınız
markahot.com sistemi otomatiktir size gelen siparişi hemen görür ve kargosunu çıkartır.

8- Şirket açmak zorunda değilsiniz markahot.com sizin için ödeme alt yapısı kargo anlaşması kurar tüm prosedürleri halleder.

9-markahot.com sizin müşterilerinize de teknik destek sağlar ve müşterilerinizin memnun olması için elinden geleni yapar.